סרבל עבודה

יתרונות השימוש בסרבל עבודה

סרבלי העבודה המוצעים על ידי אבי שיווק הינם פריטים נוחים מאוד לשימוש, לבישה והסרה,   המספקים הגנה עבור מרבית אברי הגוף. מדובר בביגוד מבוקש ויעיל בעסקי המזון והמסעדנות, המעניק חופש תנועה מרבי לעובדים, כולל כיסים ומקומות אחסון שונים, ומאפשר לבישה והורדה מהירות.

יתרונותיו של סרבל עבודה

סרבל עבודה מעניק לעובדים בעסקי המזון והמסעדנות שלל יתרונות שימושיים, הכוללים בין היתר:

  • החזקת ואחסון כלי עבודה אישיים הנדרשים לעבודה בסביבת מזון, בין אם עט, פנקס, תעודות משלוח, קולפן, סכין אישי מגבת או כל כלי אחר הנחוץ לעבודה שוטפת.
  • פריט לבוש קבוע או זמני שקל ללבשו ולהסירו במהירות, ושהינו נוח מאוד לשימוש בזכות חופש התנועה הרב שהוא מספק.
  • סרבל הינו פריט ביגוד יעיל לסביבת עבודה מלכלכת, כמו כתמי אוכל, שמן, דם, מיץ או יין, וכן מים וחומרי ניקוי שונים במטבח.
  • עבודה בתוך מקפיאים ומקררים דורשת אפשרות להוספה מהירה ונוחה של פריט לבוש שלם, מחמם ונוח לתנועה.
  • הגנה על הגוף מפני חומרי עבודה מסוכנים כדוגמת אש, שמן רותח או משטחים רטובים וחלקים.
  • סרבל עבודה הוא פריט ביגוד אסטטי המעניק לעובדי העסק חזות מסודרת ואחידה. כמו כן, ניתן להוסיף על גבי הסרבל את שם ולוגו בית העסק, בין אם כהדפס או כרקמה ממוחשבת.

סרבלי עבודה בהתאמה אישית

אנו מציעים ללקוחותינו מבחר גדול של סרבלי עבודה בשלל דוגמאות, בדים וגזרות. מהמבחר העשיר יכול כל בית עסק לבחור את הפריטים המתאימים לצרכיו, בין אם מדובר במסעדה, חברת קייטרינג, רשת מזון, בתי ספר קולינריים, מטבח או בית מלון. מעבר לכך, אנו נסייע לכם בבחירת סרבל עבודה שיתרום לפרסום ומיתוג העסק, הן מבחינת צבעיו, שם העסק, הלוגו שלו ופרטים נוספים שניתן לרקום או להדפיס על הבגד.

להזמנות ומידע נוסף

להזמנות סרבלי עבודה איכותיים ומעוצבים בהתאמה אישית, הינכם מוזמנים לפנות אל אבי שיווק בטלפונים  9626268 -03 או 052-3294295. נציגינו ישמחו לסייע לכם בבחירה נכונה של סרבלים ובגדי עבודה נוספים עבור בית העסק שלכם.