מכנסי שף

בגדי ומכנסי שף נוחים ומעוצבים

מכנסי השף המוצעים על ידי אבי שיווק מותאמים לאורחות החיים של שף עכשווי ומודרני. אנו מספקים ללקוחותינו מבחר גדול של מכנסי שף לרבות מכנסיים במידות מיוחדות, החל במכנסי גומי ועד למכנסי באגי או עם חגורה. מדובר במכנסיים נוחים ועמידים במיוחד המסוגלים להתמודד בכבוד עם משימות הטבח השונות, ולהעניק לו חזות מהודרת ומכובדת גם אחרי יום עבודה ארוך ומייגע במיוחד.

תפקידם של בגדי ומכנסי השף

שף של מסעדה, גם אם אינו בעליה, נחשב למנהל בכיר בעסק אשר מלאכתו מייצגת את המסעדה, רמתה, איכותה ותדמיתה. ואולם, שלא כמו מנהלים אחרים העוסקים במשימות אדמיניסטרטיביות נקיות, עבודתו של השף הינה מלאכת כפיים פיזית קשה ומלכלכת. יחד עם זאת, השף נדרש לא רק לעבוד במטבח אלא לצאת גם לחזית המסעדה ולייצג את העסק בפני לקוחותיו באופן מכובד. כפועל יוצא מכך, בגדי שף נדרשים להיות בגדי עבודה נוחים ועמידים, וגם בגדי מנהל ייצוגיים ומרשימים.

פריטי לבוש איכותיים ומרשימים

אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של בגדי ומכנסי שף העונים לכל דרישות התפקיד החשוב. אלו הם פריטים המהווים מצד אחד בגדי עבודה נוחים, יעילים ועמידים, ומצד שני עומדים בגדר ביגוד מהודר, מרשים וייצוגי השומר על חזות מכובדת גם אחרי יום עבודה ארוך. הבגדים עשויים מבדים נושמים ואווריריים המונעים הצטברות זיעה, בעוד מכנסי שף המוצעים על ידינו מגיעים בגזרות עכשוויות בהתאם לצווי האופנה העדכניים ביותר. הבגדים והמכנסיים מוצעים לכם בשלל גזרות, צבעים והדפסים, הכוללים גם התאמה אישית לצרכיו הספציפיים של השף ובית העסק. יש לציין כי בגדי עבודה איכותיים ומעוצבים אלו מוצעים עבור כל עובדי ענף המזון, לרבות עובדי מטבח ומלצרים.

שירותים מקצועיים, מדויקים ואדיבים

אנו באבי שיווק מספקים לכל בית עסק קטן כגדול שירותי ביגוד מקיפים, ללא פשרה על רמת המקצועיות הגבוהה ביותר. שירותינו מוענקים בהתאמה מלאה לצרכי העסק, ונעשים במהירות וביעילות תוך עמידה בהתחייבויותינו ובלוחות זמנים שנקבעו עימנו.

להזמנת בגדי עבודה

גם אתם מעוניינים ליהנות מהשירות האיכותי שלנו? אם כן, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת בטלפונים 9626268 -03 ו- 052-3294295.