מכנסי עבודה

מגוון סוגים של מכנסי עבודה

בתחומי תעסוקה רבים במשק מהווים מכנסי עבודה חלק בלתי נפרד ממדי ומבגדי העבודה. אנו באבי שיווק מודעים לצורך חשוב זה, ומספקים ללקוחותינו מהמגזרים השונים במשק שלל סוגים של מכנסי עבודה איכותיים, נוחים ומעוצבים. מדובר במכנסיים העונים במדויק לדרישות הייחודיות של כל  לקוח ומסופקים בשלל בדים, צבעים, הדפסים, גזרות ומידות.

חשיבות בגדי ומכנסי עבודה

מכנסי ובגדי העבודה האיכותיים שאנו מספקים נדרשים לעסקים על מנת להעניק חזות אחידה, מרשימה וייצוגית לעובדיהם. בנוסף, הם מעניקים לעובד ביגוד נוח ויעיל, ומונעים ממנו הוצאות אישיות לא מוצדקות ברכישת כמות גדולה של ביגוד לעבודה. מעבר לכך, ביגוד מלא בעל גזרה  מעוצבת, אופנתית ומחמיאה יוצר תחושת גאווה ושייכות בקרב עובדי העסק. ומעל לכל, ביגוד אחיד זה הנושא את סמנני ומאפייני בית העסק, תורם להחדרת המותג לתודעת הציבור ומסייע בהכרתו ויצירת הזדהות עימו.

למי נדרשים מכנסי עבודה

מכנסי עבודה נדרשים בתחומים ובענפי מזון מגוונים, ביניהם:

  • רשתות מזון המעוניינות בחזות מסודרת, אחידה ומזוהה של עובדיהן השונים.
  • עובדי מטבח הפועלים בסביבה מאוד מלכלכת נדרשים בכל משמרת למכנס עבודה נקי, עמיד ונוח.
  • שפים – מלבד מכנס נוח ופרקטי נדרשים השפים גם למכנס נאה וייצוגי.
  • מלצרים העובדים בסביבות עבודה יוקרתיות וייצוגיות נדרשים להופיע בחזות אלגנטית  ואחידה המתאימה לאופי ורוח המקום, בין אם מדובר במסעדת יוקרה, בית מלון או חברת קייטרינג גורמה.

מכנסי עבודה זמינים בהתאמה אישית  

אחת הבעיות העומדות בפני בעלי עסק הרוכשים מכנסיים לעובדיהם מרשתות קמעוניות, הינה הצורך באיתור מכנסיים במידות מיוחדות. אנו באבי שיווק מודעים לצורך זה ולכן מספקים ללקוחותינו ביגוד ומכנסיים בכל מידה מבוקשת, לרבות מידות מיוחדות וחריגות. מעבר לכך, איתנו לא תצטרכו לדאוג לגבי מחסור של מכנסי עבודה במלאי, ותוכלו בכל עת להזמין כל כמות, סוג ומידות של המכנסיים הנדרשים לכם. בנוסף, המחירים שאנו מספקים הרבה יותר נוחים ומשתלמים מהמחירים המוצעים עבור ביגוד מקביל ברשות קמעוניות.

להזמנת מכנסי עבודה

להזמנת בגדי ומכנסי עבודה המותאמים במדויק לצרכי העסק, צרו קשר עם אבי שיווק בטלפונים 9626268 -03 או 052-3294295, וההזמנה תגיע אליכם במועד המבוקש.