מדי עבודה

מדי עבודה - השקעה כדאית לעסק  

רכישתם של מדי עבודה מהווה השקעה כדאית, המחזירה את עצמה כפלטפורמה ייצוגית ופרסומית אפקטיבית ביותר. זאת מאחר שמדים איכותיים ומעוצבים כפי שאנו באבי שיווק מספקים, תורמים באופן ניכר למיתוג העסק ולשיפור תדמיתו. לכן, בעת בחירת מדים לעובדי מסעדה, בית מלון, בית קפה, רשתות מזון, חברת קייטרינג  או כל עסק אחר, יש לתת את הדעת על סוג, סגנון והתאמה לאופי ולתדמית העסק.

השפעת אופי העסק על בחירת מדי העבודה

ברור לנו כי לכל עסק יש את המאפיינים המייחדים אותו, שמשפיעים באופן ישיר גם על בחירת מדי עבודה עבורו. ראשית, סוג המדים הנדרשים וכמותם משתנים בהתאם לגודל העסק ולתמהיל העובדים שהוא מעסיק. כך למשל, צרכי ביגוד של מסעדה המעסיקה צוות מטבח קטן וצי של מלצרים, יהיו שונים בתכלית מעסק הנשען ברובו על עובדי מטבח. כמו כן, ישנה חשיבות מרובה לסגנון ולאופי העסק, בין אם מדובר בבית קפה יוקרתי, מסעדת פועלים או רשת בתי מלון מוכרת. מאפיינים וצרכים ייחודיים אלו הם שמכתיבים למעשה את סוג הביגוד הנדרש.

סיוע בבחירת מדי עבודה לעסקים

חשוב לדעת כי בימינו מדי עבודה מהווים תחום ביגוד מפותח מאוד, המציע שלל סוגים ודגמים של בגדים בצבעים, בדים וגזרות שונות. כחלק משירותינו, אנו מסייעים ללקוחותינו בבחירה נכונה של מדי עבודה עבורם, הנשענת על מספר פרמטרים עיקריים:

  • סביבת העבודה - בין אם בחוץ או בפנים, וכן סביבה יבשה וחמה או רטובה וקרה. גורמים אלו ונוספים ישפיעו באופן ישיר על סוגי הבגדים והבדים הנדרשים, ועל גזרתם. 
  • מאפייני תפקיד העובד - לרבות סוג העבודה וכלי העבודה הנדרשים לו, שמשפיעים על מאפייני הבגד מבחינת גזרה, כיסים, רוכסנים ועוד.
  • צבע הבגד – בסביבת עבודה מלכלכת יש להעדיף צבעי בד המסתירים כתמים. כמו כן, צבע המדים יושפע מקישורו ללוגו ולתדמית החברה.
  • הדפס בגד - יעוצב בהתאם לתדמית העסק ולמסרים שהוא מעוניין להעביר.

בחירת והזמנת מדי עבודה

אם גם אתם רוצים לבחור במדי עבודה איכותיים ומרשימים, המתאימים במדויק לצרכי ומאפייני העסק שלכם, פנו עוד היום לאבי שיווק בטלפונים 9626268 -03, 052-3294295. נשמח לעמוד לרשותכם.