בגדי שף

בגדי שף ברמה אחת מעל כולם

בעידן בו אנו חיים אנשים נחשפים למגוון מסעדות בארץ ובחו"ל, ומתעניינים בתוכניות בישול כמו מאסטר שף. בד בבד, גוברת באופן ניכר ההערכה למלאכתו של השף במסעדה, במלון או בחברת הקייטרינג. לכן, בימינו קיימת חשיבות מרובה לשמירה על חזות ייצוגית ומרשימה של השף בפרט, ושל עובדי המטבח בכלל. מטרה זו מושגת באמצעות בגדי שף איכותיים, מעוצבים ונוחים של אבי שיווק, המתמחה בייבוא וייצור מגוון סוגים של בגדי עבודה.

ממה מורכבים בגדי שף ועובדי מטבח

בגדי שף ועובדי מטבח המסופקים על ידינו כוללים קשת רחבה של סוגי ביגוד, בשלל עיצובים וגזרות המותאמים לימות הקיץ והחורף כאחד. הביגוד כולל מגוון סוגי חולצות שף, מכנסיים, סרבלים, סינרים וכובעים, כאשר המבחר הגדול מאפשר לכל אחד לאתר את הסוג, המידה והבגד הנכון ביותר לעובדיו. יתרה מכך, אם לא מצאם את הביגוד שמתאים באופן מלא לצרכיכם, אנו נתכנן ונעצב בגד עבודה התפור במדויק לדרישות.

נתחיל מהנוחות

לפני שניגע בנושא העיצוב, חשוב להבין כי בגדי שף לרבות חולצות שף, מכנסיים וסינרים, נדרשים להיות מאוד נוחים ושימושיים. הצורך בביגוד נוח ושימושי נובע מהיותה של עבודת המטבח קשה, אינטנסיבית ומאתגרת. במהלך העבודה יש להתמודד עם חומרי גלם שונים בתנאי חום או קור גבוהים, המשולבים עם פעילות פיסית מאומצת הכוללת שעות רבות של עמידה על הרגליים. כפועל יוצא מכך, בגדי עבודה של שף ועובדי מטבח חייבים להיות עשויים מבדים נושמים ואווריריים, עמידים בפני אש, כוויות וצריבות, ומעוצבים בגזרות נוחות ויעילות לשימוש.

נמשיך לעיצוב

מלבד נוחות ויעילות של בגדי מטבח ושף, ברור לנו שכיום ישנה גם חשיבות רבה להיות הבגדים מעוצבים, אופנתיים ומרשימים. כלומר, בגדים ייצוגים אשר חזותם משקפת ללקוחות העסק את תדמיתו של המקום, ואת היותו עדכני ועכשווי. במילים אחרות, הרושם שיוצר שף הלבוש בקפידה עם ביגוד מחמיא ומכובד, הינו חיובי בהרבה מזה של עובד הלובש בגד ישן, מרושל ודהוי.

ונסיים בהזמנות

חברת אבי שיווק מציעה לכם בגדי שף איכותיים ומעוצבים בהתאמה אישית. למידע נוסף והזמנות צרו עימנו קשר בטלפונים 9626268 -03 ו- 052-3294295, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה וצורך.

בגדי מטבח

ישנם לא מעט מקצועות ומקומות עבודה המחייבים לבישת "מדים" אך ישנו מקום מיוחד בו בגדי העובדים בעלי מספר ייעודים והוא המטבח. למי שזה עלול להפתיע אותו, אנחנו רוצים לגלות לכם כי במטבח ישנה היררכיה מאוד ברורה והיא באה לידי ביטוי גם בבגדים אותם לובשים אנשי הצוות. מעבר לכך, כאשר צוות המטבח לובש מדים אחידים ואם מדים אלו מעוצבים, נוחים, איכותיים ומדגישים את הנוכחות, הרי זה משובח וזה משתקף גם החוצה אל קהל הלקוחות אשר עתיד ליהנות ממטעמי המטבח.

חשיבותם של בגדי המטבח
המדים מלווים אותנו לאורך כל החיים, בין אם בתחילת הדרך בה לבשנו בגדי בית ספר לבין אם במהלך השירות הצבאי וכמובן לאחר מכן בעבודה. בעבר, מדי מטבח היו שמורים אך ורק למסעדות הפאר אשר רצו להציג מצג מקצועי ואחיד או לאולמות האירועים אשר נועדו לבדל את העובדים מהאורחים אך כיום מדי המטבח הפכו להיות סטנדרט וקוד הלבוש הינו אקוטי עבור מטבחים רבים, כגון רשתות בתי קפה הפרוסות ברחבי הארץ, מסעדות פופולאריות, מטבחי שף ועד המסעדה הקטנה שממוקמת באזור התעשייה.
כאשר בוחרים ורוכשים בגדים עבור צוות המטבח, חשוב מאוד להבין כי מדובר במדים אשר אמורים להיות נוחים בראש ובראשונה שכן מדובר באנשים עובדים והבגדים לא אמורים להוות להם למכשול או למפרע. בין אם מדובר על מכנסי עבודה, ג׳קט שף או כובע שף, חשוב להקפיד על איכות, נוחות, גזרות מתאימות ומידות. בנוסף, מכיוון שמדובר בצוות מטבח של רשת או אולם מסוים, אל לשכוח למתג את הבגדים.

אבי שיווק הוקמה בשנת 1992 ומאז משרתת את צוותי המטבח ברחבי הארץ כולה על ידי הענקת מספר שירותים, בין היתר: ייצור וייבוא מדי לבוש עבור צוותי המטבח של המסעדות, בתי המלון, אולמות האירועים, רשתות המזון השונות וחברות הקייטרינג, הפזורים ברחבי הארץ. בנוסף, החברה מעניקה שירותי גרפיקה, עיצוב ורקמה עבור המדים.
לסיכום, אם גם אתם הבעלים הגאים של מסעדה ואתם רוצים לשדר מקצועיות, נוכחות ובעיקר להעניק גם לעובדים שלכם את הכבוד בלבישת מדים מכבדים ומקצועיים, אנו מזמינים אתכם לפנות אל אבי שיווק.

לצפייה והתרשמות מהקטלוג שלנו לחצו כאן ולהזמנות חייגו עכשיו: 03-9626268