ביגוד לעובדים

רכישה מוצלחת של ביגוד לעובדים

לחברת אבי שיווק ניסיון עשיר בכל הקשור לייבוא, ייצור ומכירת ביגוד לעובדים, ואנו מהווים כתובת אמינה ויציבה לרכישת בגדי עבודה עבור העסק שלכם. מדובר בביגוד איכותי ומעוצב שנועד למגזרים רבים ושונים בענף המזון, בכל קנה מידה ובכל מקום בארץ. על לקוחותינו נמנים בין היתר מסעדות, בתי קפה, רשתות מזון, חברות קייטרינג, תוכניות בישול מפורסמות ומפעלי מזון. אנו מספקים בגדים לעובדי העסק בכל עונות השנה ובכל הכמויות הנדרשות, לרבות הזמנת בגדים במידות מיוחדות.

מוצרים ושירותים איכותיים ללא פשרות

באבי שיווק שמים דגש רב על אמינות, איכות ואדיבות. אנו מייבאים ומייצרים רק בגדי עבודה איכותיים המשווקים במחירים הוגנים, ומוצעים בהתאמה אישית מלאה עבור כל לקוח. ביצוע ההזמנות והשירות עצמו נעשים באופן המהיר, המקצועי, המדויק והטוב ביותר, וזאת בהתאם להגדרות הלקוח ולשביעות רצונות המלאה. ההגדרות כוללות בין היתר תכנון ועיצוב גרפי עבור הדפסות ורקמות ממוחשבות של לוגו ושם החברה על גבי בגדי העבודה. כמו כן, על מנת לשמר את רמת האיכות לה אנו מחויבים, כל הבגדים שאנו מייבאים ומייצרים עוברים הליך פיקוח וברירה קפדני עד לפרט הקטן ביותר. זאת, במטרה לספק ללקוחותינו מוצר איכותי בעל גימור מושלם המותאם  במדויק לרצונותיהם וצרכיהם.

ביגוד עובדים עם ליווי והתאמה אישית

ברור לנו שלכל בית עסק יש צרכים מיוחדים משלו מבחינת ביגוד לעובדים, בין אם מבחינת נוחות, יעילות או סגנון, וכל בקשה וצורך אחר. לכן, אנו דוגלים בשירות אישי ואדיב לכל לקוח, קטן כגדול, המספק מענה שלם ומדויק לצרכיו העסקיים. כל לקוח של חברתנו זוכה לליווי מקצועי ואישי החל משלב הגדרת ואפיון צרכי הביגוד של העסק, דרך תכנון ובחירת דגמים מבוקשים, ועד לעיצוב גרפי של שם העסק והלוגו שלו כהדפסה או רקמה ממוחשבת על גבי בגדי העבודה.

למידע נוסף והזמנות

הינכם מוזמנים ליצור קשר עם אבי שיווק בטלפונים 9626268 -03 ו- 052-3294295 לצורך מידע ופרטים נוספים, לקבלת הצעת מחיר ולביצוע הזמנות. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם פתרון מלא ומקיף לצרכי ביגוד לעובדים.