ביגוד למלצרים

הבחירה הנכונה של ביגוד למלצרים

בתור בעלי מסעדה, בית קפה, חברת קייטרינג או כל שירות מסעדנות אחר, אתם בוודאי מודעים לחשיבותה של חזות ייצוגית, נקייה ומרשימה של צוות המלצרים. אנו מציעים לכם ביגוד למלצרים משובח ואופנתי המותאם במדויק לצרכי ומאפייני העסק שלכם, הנושא רקמה או הדפס מעוצבים עם פרטיו הייחודיים.

רק בדים משובחים עבור ביגוד מלצרים

כל בגדי המלצרים שאנו מספקים עשויים מבדים אופנתיים ואיכותיים בעלי רמת עמידות גבוהה, אשר אינם דוהים או מתקמטים. אלו הם בדים פשוטים לניקוי וכיבוס העשויים מסיבים נושמים, נוחים ובריאים לעבודה. בנוסף לכך, הבדים שלנו מוצעים בקשת מרהיבה של צבעים, גוונים והדפסים לבחירתכם.

ביגוד מעוצב למלצרים

הבדים המובחרים שאנו רוכשים מתוכננים ומעוצבים לגזרות מרהיבות ביופיין, בעלות חזות מרשימה ואופנתית. הביגוד עצמו יכול להיות סינר תחתון או סינר מלא, וסט, חולצה, מכנסיים או חצאית - הכול על פי צרכי בית העסק, סגנונו ומאפייניו.

התאמת ביגוד מלצרים לצרכים

אנו מעניקים לכל בית עסק ולקוח הכוונה וייעוץ מקצועי בבחירת סוגי ביגוד למלצרים המתאימים למאפייניו ולתדמיתו. העיצוב יכול להישען על הקולקציה שלנו, או שבמידת הצורך ניתן ליצור עיצוב ייחודי המותאם לדרישותיו וצרכיו הייחודים של הלקוח. מעבר לכך, כל בית עסק יכול בעזרת אנשי הגרפיקה שלנו לבחור בהדפס או רקמה המתאימים לייצוגו המיוחד.

טיפים לביגוד מלצרים לעסק

אין זה משנה אם יש לכם מסעדה מזרחית או מסעדת גורמה צרפתית, חזות המלצרים נותני השירות בעסק תשפיע רבות על מידת הצלחתו. לכן, חשוב שכל המלצרים ילבשו בגדי עבודה מרשימים ונקיים שאינם דהויים וכמובן לא קרועים. מעבר לכך, יש לוודא כי כלל לבושו וחזותו של המלצר הינם ייצוגיים ומטופחים, ושהבגד אינו מונח עליו באופן מרושל או מוזנח. בנוסף, חשוב לבחון כי בגדי המלצר הינם  נוחים ותורמים ליעילות עבודתו, למשל אם יש בסינר כיסים נוחים לאחסון חולץ פקקים, פנקס הזמנות או כל כלי עבודה אחר הנחוץ לו.

הזדמנות לשדרוג העסק שלכם

אם הגיע הזמן לשדרג את העסק שלכם בעזרת ביגוד למלצרים משובח ואופנתי, חברת אבי שיווק מציעה לכם שלל דגמים ועיצובים המותאמים במדויק לצרכיכם. להזמנות ופרטים נוספים פנו אלינו עוד היום בטלפונים 9626268 -03, 052-3294295.