בגדי עבודה תל אביב

בגדי עבודה תל אביב - לתדמית העסק

כל בעל עסק בתל אביב ובאזור המרכז מודע לחשיבותו של מיתוג נכון, על מנת לייצב ולהגדיל את מעגל הלקוחות. אחת הדרכים המרכזיות ליצירת מיתוג הינה באמצעות חזות ייצוגית ומרשימה של עובדי המקום, בין אם מדובר במסעדה, בית קפה או רשת מזון. אנו באבי שיווק מודעים היטב לחשיבותם של בגדי עבודה תל אביב עבור תדמית העסק, לכן אנו מציעים ביגוד איכותי, מעוצב, עמיד ומרשים, אשר יעניק לבית העסק חזות מכובדת וייחודית משלו.

מדוע יש צורך בבגדי עבודה

ראשית, חשוב לדעת כי על פי חוק עסקים בענף המזון והמסעדנות מחויבים לספק לעובדיהם ביגוד הולם. גם אם לא היה חוק שכזה, הישענות על טעמו האישי של העובד בביגוד עלולה לעיתים קרובות שלא לעלות בקנה אחד עם התדמית שהעסק מבקש להקנות לעצמו. מעבר לכך, ביגוד עבודה מאפשר ללקוחות לזהות ולאתר במהירות את עובדי המקום, ולהבדיל בין מנהלי לעובדי העסק.

בגדי עבודה מעוצבים

ייתכן שאתם חושבים על סינר למלצרית או על חלוק לטבח כביגוד אחיד ומשמעם, שנועד רק לשמור על חזות אחידה, מסודרת ומאורגנת. אם כך, כדאי שתחשבו שוב. אנו מציעים לבתי עסק בגדי עבודה שאינם רק איכותיים ומאוד נוחים  אלא גם בעלי עיצוב אופנתי ומרשים. לשם כך, בעת עיצוב בגד עבודה אנו לוקחים בחשבון את סוג הבד, צבעיו, מרקמו והדפסיו, ואת היות הגזרה גם נוחה וגם מחמיאה.

בגדי עבודה ממותגים

מעבר לאחידות שבגדי עבודה מעניקים, אנו מספקים ללקוחותינו גם בגדים מעוצבים עליהם מודפסים או רקומים פרטי העסק שיכולים להיות שם העסק, הלוגו שלו או סלוגן של החברה. פרטים אלו מעוצבים ומותאמים לפריט הלבוש על ידי צוות גרפיקה שלנו, וניתן להדפיסם או לרקום אותם על גבי מגוון פרטי לבוש לרבות סינרים, חולצות, כובעים, עניבות או תיקים. חלק מבתי העסק שאנו עובדים עימם אף בוחרים למכור או להעניק ללקוחותיהם את הבגדים כאמצעי לקידום, מיתוג ושיווק העסק שלהם .

להזמנת בגדי עבודה

אם הינכם בעלי עסק בתל אביב והסביבה, אנו מציעים לכם בגדי עבודה איכותיים, מעוצבים וממותגים שיתרמו לקידום התדמית המבוקשת. להזמנת פריטי לבוש מותאמים אישית לצרכי העסק הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפונים 9626268 -03, 052-3294295.