בגדי עבודה לעובד

בגדי עבודה מעוצבים ואיכותיים

מעוניינים לשדרג את חזות צוות המטבח והמלצרים שלכם למראה מכובד ואופנתי? אם כן, אבי שיווק הינה הכתובת הנכונה עבורכם עם מגוון רחב של ביגוד עבודה מעוצב ואיכותי לעסקי המסעדנות והמזון, המיובא מחו"ל או מיוצר על ידי החברה עצמה.

חשיבות בגדי העבודה

עם התפתחות תרבות הבילוי והקניות בישראל עלתה גם מודעות הציבור לרמת השירות שהוא מקבל, מקצועיותו ואיכותו. הוסיפו לכך את התחרות העזה בענף המסעדנות והמזון, ותבינו מדוע הצורך להציג את העסק באופן רציני, מקצועי, עכשווי ומכובד הפך לחובה עבור הצלחה עסקית. למען העברת מסרים אלו ישנה חשיבות מרובה להצגת מראה לבוש אחיד, מרשים ואיכותי עבור כל עובדי העסק, החל מהמלצרים ועד לעובדי המטבח. זהו בדיוק סוג הביגוד שמוצע לכם על ידי אבי שיווק, אשר ייצור בגדי עבודה איכותיים ומעוצבים הינו תחום התמחותה.

כי בגדי עבודה הם המומחיות שלנו

אנו באבי שיווק מתמחים בשיווק וייצור של בגדי עבודה לעובד עבור ענף המזון והתיירות, לרבות מסעדות, בתי קפה, מטבחים, בתי מלון, רשתות מזון, גני ואולמות אירועים, וחברות קייטרינג. חברתנו פועלת בתפוצה ארצית רחבה ומספקת מוצרי איכות לקשת רחבה של לקוחות מרוצים כדוגמת תנובה, רשת בתי הקפה ארומה, מלונות ישרוטל ואפילו תוכנית הריאליטי מאסטר שף. מעבר לכך, אנו מספקים את שירותנו לפרויקטים ואירועים מיוחדים כדוגמת משלחות, כנסים, ירידים, השקות ומסיבות.

כשעיצוב ואיכות הולכים יד ביד

בגדי עבודה המיוצרים על ידי אבי שיווק מתוכננים על פי צווי אופנה עדכניים וצעירים, בגזרות מכובדות ומחמיאות. מלבד זאת, בעת ייצור בגדי עבודה אנו משתמשים רק בבדים איכותיים  ונעימים, ודואגים לעצב גזרות נוחות לשימוש. כמו כן, אצלנו תוכלו להזמין בגדי עבודה בכל מידה, לרוב מידות חריגות ומיוחדות.

מענה מקיף לעסק
   
אנו מספקים ללקוחותינו מענה שלם ומלא לכל צרכי ההלבשה של העסק, החל מעיצוב וייצור מדים ובגדי עבודה, דרך שירותי גרפיקה לכיתוב הבגד, ועד לרקמות ממוחשבות והדפסות על גבי כל סוג של בד לרבות בגדים, תיקים, כובעים ועניבות. כל ההליכים הללו מתבצעים במקום אחד באופן מאורגן ויעיל החוסך לכם הרבה מאוד זמן, משאבים וכסף. בתוך לכך, חברתנו מתמחה במתן מענה מקצועי ומדויק לדרישות שונות, לרבות עיצוב אישי ומיוחד לכל לקוח, וביצועם של פרויקטי תפירה ייחודים לפי דרישה לרבות הספקת כמות גדולה של פריטים בזמן קצר.

להזמנות ופרטים נוספים

המעוניינים בהזמנת בגדי עבודה מעוצבים ואיכותיים מחברה אמינה ורצינית, מוזמנים ליצור קשר עם אבי שיווק בטלפונים 9626268 -03, 052-3294295. אנו נשמח לספק לכם סל שירותים מלא המותאם לצרכיכם.