כפפות עבודה

חברת אבי שיווק מספקת מענה שלם לצורכי הלבשה של עובדים במגזרים שונים במשק, לרבות ענף המזון והמסעדנות. מדובר בפריטי הלבשה הכוללים גם מגוון סוגי כפפות עבודה איכותיות ונוחות, המיועדות לספק הגנה לידי העובד ובשימוש נכון גם יעניקו סביבת עבודה סטרילית ונקייה.

שימוש נכון בכפפות עבודה

כדי ליצור סביבת עבודה נקייה וסטרילית, הנדרשת בין היתר בתעשיית המזון והמסעדנות, ישנה חשיבות רבה לשימוש נכון בכפפות. שימוש נכון דורש החלפת כפפות בתדירות גבוהה, במיוחד אם הן כבר מלוכלכות, וכן הימנעות משימוש בכפפות קרועות. בנוסף, בין אם עובדים עם או בלי כפפות יש לדאוג לניקיון הידיים על ידי שטיפתן במים ועם חומרי ניקוי וחיטוי מתאימים לסביבת מזון. לקבלת מידע נוסף בנושא עבודה נכונה עם כפפות, עומד לרשתכם הצוות המקצועי של חברתנו שישמח לספק לכם ייעוץ והדרכה בנושא.

כפפות עבודה איכותיות

ברשותנו מגוון גדול של כפפות עבודה איכותיות ומתקדמות, המספקות הגנה לידי העובדים מפני קשת רחבה של מפגעים. זאת לרבות סכנת דקירה וחיתוך, והגנה מפני חשיפת ידיים לטמפרטורות קיצוניות ולחומרים מסוכנים כמו שמנים וכימיקלים. הכפפות המוצעות בשוק נחלקות למספר סוגים, כולל האפשרויות הבאות:

  • כפפות עבודה מעור - נחשבות לכפפות מיגון קלאסיות ומוצעות כחלקות ועם עור הפוך, וכן  כפפות המשלבות עור עם בד. הן מאופיינות בעמידות גבוהה מפני קריעה ושפשוף ומתאימות לעבודה בסביבה יבשה.
  • לטקס - מכונה גם גומי טבעי ומופק מתערובות של חומרים שונים כמו פולימרים, עמילן, שרף וטאנין. כפפות אלו משמשות לצרכי תעשייה שונים והן בעלות עמידות בפני נוזלים, שמנים וחשיפה לחומרים כימיים. כמו כן, יש להן עמידות גבוהה בפני קרעים וחתכים והן מספקות אחיזה טובה בכלים או בחומרים שעימם באים במגע. בנוסף, כפפות לטקס מאופיינות ברמת בידוד חשמל טובה, אולם לא מתאימות לעבודה בסביבה חמה החשופה ללהבות ואש. כמו כן, בהיותו חומר אלרגני הוא אינו מותר לשימוש בחלק מתעשיות המזון שעבורן קיימות כפפות חילופיות העשויות מניטריל.
  • כפפות ויניל – עשויות מציפוי חיצוני של פי.וי.סי ומבטנה פנימית בכותנה או בד. נחשבות כבעלות עמידות גבוהה לשפשופים, חומצות ושמנים.

הזמנת כפפות עבודה

להזמנת כפפות עבודה איכותיות ולקבלת מידע ופרטים נוספים, התקשרו עוד היום אל אבי שיווק בטלפון 03-9626268.