הדפסה על בגדים

מעטפת השירות המקצועית שחברת אבי שיווק ביגוד ייצוגי מעניקה ללקוחותיה כוללת גם הדפסה על בגדים ומדי עובדים. מדובר בשירותים מתקדמים ומקיפים הכוללים הדפסות משי ורקמות ממחושבות על גבי כל סוגי בגדי העבודה לרבות חולצות, סינרים, מכנסיים, סרבלים וכובעים.  כמו כן, לטובת לקוחותינו עומדת מחלקת עיצוב גרפי המאפשרת תכנון, עיצוב והתאמת לוגו ופרטי חברה נוספים לפריטי ביגוד שונים.

יתרונות הדפסה על בגדי עובדים

שירותי הדפסה על בגדי עובדים מעניקים לבית העסק קשת רחבה של יתרונות מהותיים:

  • מקצועיות - בגדי עובדים הנושאים הדפסות משדרים לסביבה שמדובר בבית עסק מקצועי, רציני, מאורגן וייצוגי.
  • זיהוי עובדים - הדפסות על בגדים ומדים מאפשרת ללקוחות וגורמים נוספים השוהים ופועלים בעסק לזהות את העובדים ותפקידם בארגון. כך בגדי העבודה המודפסים תורמים לייעול תפקוד העסק ונגישות עובדיו.
  • פרסום העסק - חברה אשר פרטיה רשומים על בגדי עובדיה תורמת לקידום, שיווק ופרסום, ולחדירת שמה ופרטיה לתודעת הציבור
  • מיתוג העסק – חברה המשקיעה בהדפסת פרטיה על גבי בגדי ומדי עובדיה זוכה לתדמית רצינית ומקצועית, התורמת להחדרת תודעת המותג וקידומו ופרסומו במשק.

 

הליך הדפסת בגדי עובדים

 הדפסות על בגדי עובדים כרוכות בהליך יעיל ופשוט המורכב ממספר שלבים עיקריים. ההליך מתחיל לאחר בחירת בגדי ומדי עובדים מבוקשים שמותאמים אישית לצרכי העסק. בהמשך יוחלט על אופי ההדפסה מבחינת גודלה, מיקומה, צבעיה ותכניה, שיכולים להיות לוגו ושם החברה, כתובת, טלפון, סלוגן ודימויים נוספים. לאחר מכן, במידה שיש ללקוח תכני עיצוב מוכנים, הם יישלחו על גבי קבצים למחלקה הגרפית שלנו שתעבדם ותתאימם לפריטי הביגוד. במידה ולא קיימים תכני עצוב המחלקה הגרפית שלנו גם זמינה לתכננם ולבצעם עבור הלקוח. לאחר שהלקוח אישר את תכני ועיצוב ההדפסה, יודפסו הפרטים על גבי בגדי העבודה באופן מקצועי ואיכותי, ברמת ביצוע מושלמת ומרשימה. 

הזמנת הדפסות על בגדי עבודה

להזמנת הדפסה על בגדים עם מעטפת שירות מקצועית ומקיפה, ולקבלת עוד מידע נוסף בנושא, צרו קשר עם חברת אבי שיווק בטלפון 03-9626268. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל צורך או בקשה מיוחדים.