נעלי עבודה למטבח

חברת אבי שיווק בגדי ייצוג מייבאת ומשווקת מגוון סוגי נעלי עבודה למטבח, המתאימות לכל סוג של עסק לרבות מסעדות, בתי קפה, בתי מלון, אולמות אירועים, חברות קייטרינג ומטבחים תעשייתיים ומוסדיים. מדובר בנעלי עבודה איכותיות לגברים ונשים, נושאות תו תקן, עמידות ונוחות, המתאימות לתנאי המטבח ולעמידה ממושכת. הנעלים מוצעות במגוון דגמים, גוונים ומידות, והן יעניקו לצוות המטבח מענה שלם לצרכי בטיחות, פרקטיקה ואסטטיקה.

לשמור על בטיחות ובריאות העובדים

התפקיד הבסיסי ביותר של נעלי מטבח שאנו משווקים הוא לספק לעובדים מענה בטוח מפני פגיעות ופציעות. כידוע, עבודה במתחם המטבח חשופה לקשת רחבה של מפגעים, בין אם בגין רצפה מחליקה ממים או מכתמי שמן, או בגין נפילת ציוד כבד או אוכל רותח. יתרה מכך, הסיכוי להיפגע ממפגעים אלו עולה עקב קצב עבודה מהיר ולחוץ במטבח, הגורם גם להיתקלות עובדים אחד בשני. כפועל יוצא מכך, על מנת להבטיח את שלום עובדי המטבח יש לרכוש עבורם נעלי עבודה איכותיות ובטוחות, כפי שיש לחברתנו להציע. מדובר בנעלים בעלות מבנה חזק ויציב המונע החלקה ושומר על רגל העובד מפני חבלות וכוויות. מלבד הצורך הבטיחותי, אנו מספקים נעלי עבודה אורטופדיות ונוחות לשימוש בתנאי עמידה ממושכים, השומרות על יציבת העובד ובריאותו ותורמות ליכולתו לתפקד היטב לאורך זמן.

מענה אסטטי וייצוגי לעובדי המטבח

בתקופה בה אנו חיים מושם דגש רב על טיב ואיכות השירות, וישנה חשיבות רבה להנעלת עובדי מטבח בנעליים ייצוגיות, אופנתיות ואסטטיות כפי שיש לחברתנו לספק. הנעלים כמובן נדרשות לעובדים המשרתים לקוחות כמו שפים, אך גם לעובדי מטבח השוהים מאחורי הקלעים. חשוב להבין כי תדמית נכונה וייצוגית של עסק נדרשת להתקיים בכל מעטפת השירות והרבדים. לכן, אין זה מספיק לרכוש ביגוד ונעליים ייצוגיים רק למספקי שירות, אלא יש לבנות תדמית זו באופן יסודי ומקיף אצל כל עובדי בית העסק והמטבח.

הזמנת נעלי עבודה למטבח

לרכישת נעלי עבודה למטבח במידות ועיצובים מבוקשים, צרו קשר עם אבי שיווק בטלפון שמספרו 03-9626268. פנו אלינו עוד היום להזמנת נעליים ולקבלת פרטים נוספים, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.