דפוס משי

חברת אבי שיווק מתמחה בייצור, ייבוא ושיווק בגדי עובדים, ומספקת גם שירותי דפוס משי בתל אביב המיועדים עבור קהל עסקי מגוון. שירותינו מסופקים עבור כל סוג של בד ובגדי עבודה, לרבות חולצות, מכנסיים, ז'קטים וסינרים. מדובר בשירותי הדפסה מקצועיים המושתתים על ציוד טכנולוגי מתקדם וצוות מיומן, ומסופקים עם מעטפת עיצוב גרפי מלאה. נתונים אלו מאפשרים לנו להתמודד עם כל סדר גודל והיקף של הזמנה תוך עמידה בלוחות זמנים, ושמירה על רמת ההדפסות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

 אודות דפוס משי

במקור, דפוס משי הגיע מסין ובוצע בעזרת רשת משי צפופה ששימשה בעיקר לשם הדפסת יצירות אומנות. בימינו שיטה זו התפתחה באופן ניכר ונעזרת בציוד טכנולוגי מתקדם, בעודה משמשת למגוון הדפסות על גבי בגדים מסוגים שונים של בדים וחומרי גלם נוספים. הדפסות אלו נועדו בעיקר לצרכי שיווק, מיתוג ופרסום והן כוללות את שם ולוג החברה, סלוגנים, כתובת, מספר טלפון ופרטים ודימויים נוספים.

הדפסות משי מקצועיות

יש לנו את כל הידע, הכלים וכוח אדם, על מנת לספק הדפסות משי מקצועיות על גבי בגדי עובדים באיכות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. לשם כך אנו מחזיקים במכשור ומכונות חדישות ומתקדמות המאפשרות ביצוע מהיר של הדפסות, עם שכבת צבע עבה ועם רמת דיוק אופטימאלית. יש לציין כי למרות ההתפתחות הטכנולוגית עדיין מדובר בשיטה הנאמנה ברעיונה למקור. היא פועלת כיום על ידי ציפוי רשת ההדפסה בחומר רגיש לאור, המאפשר להעביר כל דימוי ברמת דיוק מעולה למשטח הבד.

שירות מקצועי ואמין

אנו מספקים הדפסות משי ברמות איכות, ביצוע וגימור גבוהות ביותר, על כל סוג של בד ותוך עמידה בלוחות זמנים. יכולת זו נשענת בין היתר על מערך עבודה מיומן, מאורגן ומקצועי, המתכנן מראש באופן מדויק את מאפייני העבודה בעזרת מחלקה גרפית מנוסה. נתוני התכנון מועברים לצוות הדפוס שמיישם אותם בעזרת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. ההליכים ותוצאותיהם מפוקחים ומבוקרים באופן שוטף על מנת להבטיח תוצאות מעולות לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

הזמנת שירותי הדפסת משי בתל אביב

להזמנת שירותי הדפסת משי בתל אביב עבור בגדי ומדי עובדים, ולקבלת פרטים ומידע נוסף, התקשרו אל חברת אבי שיווק בטלפון 03-9626268. אנו נשמח להעניק לכם מעטפת שירות מלאה, יעילה ואיכותית.