מדים ייצוגיים

חברת אבי שיווק בגדי ייצוג מתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של מדים ייצוגיים ללקוחות מכל ענפי המשק, בדגש מיוחד על חברות מענפי המזון והמסעדנות. המדים מסופקים בשלל גזרות, עיצובים והדפסים בהתאמה אישית, לרבות ביצועם של פרויקטים מיוחדים לאירועים כמו השקות, כנסים ומסיבות עם תפירת מדים לפי דרישה בכמויות גדולות ובמועדים קצרים.

הצורך בחזות אחידה ומכובדת של עובדים

חשוב להבין כי לבוש מרושל משפיע על יחס והתנהגות המתבונן בו, לכן בתי עסק רבים בוחרים לרכוש עובר עובדיהם מדים ייצוגיים מכובדים ומרשימים. מדים אלו מעניקים חזות אחידה וברורה התורמת לזיהוי והבדלת עובדים מלקוחות. בנוסף, במידת הצורך ניתן גם להזמין מדים המבדילים בין תפקידי נותני שירות שונים, וכך להקל על הלקוחות באיתור אנשי השירות הנחוצים להם. מעבר לכך, רכישת מדים ייצוגיים לעובדים חוסכת מהעובדים שימוש בבגדיהם האישיים, ומעידה על רצינות והשקעה של החברה בעובדיה. כמו כן, עובד הלובש מדים מכובדים ויפים כפי שאנו מספקים, מפגין רמת הזדהות גדולה יותר עם החברה שבה הוא מועסק.

חשיבותה של חזות ייצוגית ועכשווית

גורם נוסף המחזק את הצורך ברכישת מדים ייצוגיים לעובדים הוא רמת החיים הנוכחית. יש להבין כי עם בואה של הקדמה ועליית רמת החיים, כך גם עולים הצורך והדרישה לקבלת שירות מעובדים הלבושים באופן מכובד וייצוגי. הדבר מעיד על רמת מקצועיות ותודעת שירות גבוהה הן בקרב הלקוחות והן עבור העובדים עצמם. מעבר לכך, הצורך במיתוג העסק ושיפור תדמיתו מעלה את הביקוש למדים שיהיו לא רק ייצוגים, אלא גם בעלי עיצוב ייחודי ואופנתי ובעל נוכחות מרשימה, הן מבחינת גזרתם והן מבחינת גוניהם והדפסיהם.

מדים ייצוגיים איכותיים ומעוצבים

על ידי פניה לחברתנו תקבלו מענה שלם ומקיף עבור מדי עובדים ייצוגיים עכשוויים. המדים עשויים מבדים איכותיים ומסופקים בשלל גזרות, גוונים ומידות, ומשלבים קו אופנתי ביחד עם מגע נעים ונוחות עבודה מרבית. בנוסף, אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי עיצוב גרפי לשם הוספת הדפסות ורקמות ממחושבות על הבדים בהתאמה מלאה למאפייני, תדמית וצרכי העסק. ההדפסות יכולות להכיל את שם העסק, לוגו וכל אובייקט מבוקש נוסף.

הזמנת מדים ייצוגיים

להזמנת מדים ייצוגים ואופנתיים בהתאמה אישית מלאה, צרו קשר עם אבי שיווק בטלפון שמספרו 03-9626268, ואנו נשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ומידע נוסף בנושא.