סינרים

באבי שיווק בגדי ייצוג תוכלו לרכוש כל סוג של סינר הנדרש לעסק, בין אם עבור מסעדה, בית קפה, אולם אירועים, חברת קייטרינג, בית ספר קולינרי, בית מלון או רשת מזון. מדובר בסינרי איכות נעימים למגע בשלל עיצובים, המשלבים נוחות וצרכים פרקטיים ביחד עם קו אופנתי ועכשווי. סינרים אלו מסופקים עם שירות מקצועי ואדיב בהתאמה אישית מלאה לצרכי כל לקוח, לרבות שירותי גרפיקה ועיצוב עבור הדפסה ורקמה ממוחשבת על גבי הסינור.

מבחר סינרים

אצלנו כל לקוח ובית עסק יכולים למצוא כל סוג של סינר המתאים לצרכיו המיוחדים. הסינרים מוצעים בשלל גזרות, צבעים והדפסים, וכוללים בין היתר את הדגמים הבאים:

  • סינר מלא - סינר מבוקש ונפוץ העשוי מחלק עליון ותחתון וקשר אחורי, המעניק הגנה מלאה לכל הגוף מפני לכלוך. בנוסף, ניתן לרכוש סינרים אלו עם כיסים לצורך החזקת ציוד עבודה.
  • סינר טוקסידו - זהו סינר מלא בעל עיצוב עכשווי ואלגנטי המתאים בייחוד למספקי שירות כמו מלצרים.
  • סינר ארוך מתקפל - סינר תחתון ארוך היורד מתחת לקו הברך שמתאים למלצרים ושפים ומוצע גם בשילוב של כיס.
  • סינר ביסטרו - סינר חלק תחתון ארוך ונוח להליכה המאפשר שילוב עם כיס ומתאים בין היתר לעובדי אולמות אירועים, קייטרינג ומסעדות.
  • סינר ברמן – זהו סינר תחתון קצר ומעוצב המגיע מעל לקו הברך, מתאים למלצרים וברמנים וניתן לספקו בשילוב עם כיסים.

בחירה נכונה של סינר

כאמור, ברשתנו מבחר גדול של סוגי סינרים מהם כל אחד יכול לאתר את זה המתאים לצרכי העסק. את הבחירה יש לבצע בהתאם לאופי ומאפייני העבודה, וחזות מבוקשת של העובדים. כמו כן, יש לתת את הדעת על בחירת צבע הסינר המתאים לתדמית העסק ולצרכי השימוש בו. כך למשל, סינור כהה יסתיר יותר טוב כתמים כהים מבהיר. על מנת לסייע לכם בבחירתכם עומד לרשותכם צוות מקצועי של חברתנו, הפנוי לייעץ ולכוון אתכם לבחירה נכונה  ומתאימה של סינרים.

הזמנת סינרים

להזמנת סינרי איכות בהתאמה מלאה לצורכי העסק, ולקבלת מידע נוסף וסיוע מקצועי, צרו קשר עם אבי שיווק בטלפון 03-9626268 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל צורך ובקשה.