הדפסה על חולצה

אם אתם מחפשים מקום מקצועי עבור הדפסות על חולצות של עובדי החברה, כדאי שתכירו את חברת אבי שיווק ביגוד ייצוגי. מדובר בחברה מוכרת המספקת מענה שלם לכול צרכי ההלבשה של מגזרים רבים ושונים במשק, בדגש על ענף המזון והמסעדות לרבות ביגוד למטבחים. שירותינו כוללים גם מענה שלם לצרכי הדפסה על חולצות ובגדי עובדים נוספים, כדוגמת סינרים, מכנסיים וכובעים.

חשיבות הדפסת חולצות עובדים בתל אביב

יותר מכל מקום אחר בארץ, הדפסת חולצות תל אביב הינה חשובה ומהותית, וזאת בזכות תודעת שירות גבוהה ותחרות עזה. כידוע, תל אביב מהווה את לב העסקים הפועם של המדינה, וככזאת גם רמת התחרותיות שהיא מציבה המאוד גבוהה. לכן, על מנת לשרוד במציאות הנוכחית ולמשוך את קהל היעד, יש צורך לעמוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד של פרסום ומיתוג. הסטנדרטים באים בין היתר לידי ביטוי באופן הצגת החברה ועובדיה, דבר הדורש גם לבוש ייצוגי והולם שעליו מודפסים לוגו החברה ופרטיה.

השפעת הדפסות חולצות על מיתוג ופרסום החברה

הדפסה על חולצה עם לוגו החברה ופרטיה באופן איכותי ומרשים תורמת רבות למיתוג ושיפור התדמית. ראשית, עובדים הנושאים חולצות מודפסות מקלים ומסייעים ללקוחות בזיהוי תפקידם, דבר התורם להתנהלות שוטפת יעילה ומקצועית של בית העסק. בנוסף, עסק שצוותו לבוש במדים ייצוגים ומודפסים זוכה לחזות אחידה התורמת ליצירת תדמית מקצועית, אמינה ורצינית. מעבר לכך, הדפסת שם, לוגו ופרטי החברה על חולצות עובדיה מסייעת לפרסומה ולהטמעת מיתוגה בקרב הציבור הרחב.

הליך הדפסה יעיל ומקצועי

מחלקת העיצוב והגרפיקה של חברתנו מספקת שירותי הדפסה על חולצות בתל אביב באופן יעיל ומהיר. ההליך מורכב מהשלבים הבאים:

  • בחירת חולצות ובגדי עבודה נוספים מתוך מלאי איכותי, עדכני ומגוון של חברתנו.
  • תכנון מוטיבים של הדפסה שיופיעו על החולצה, שיכולים להיות לוגו, שם חברה, סלוגן, כתובת, טלפון ודימויים נוספים. עוד יתוכננו מיקום, צבע וגודל ההדפסה על גבי החולצה, שיכולים להיות גדולים או קטנים, קדמי או אחורי, על גבי שרוול או כיס, וכן בכל גוון וצבע מבוקש המתאים לתדמית העסק ולצבעי הבגד.
  • שליחת קבצים גרפיים מתאימים או לחילופין תכנון גרפי של ההזמנה על ידינו.
  • אישור סקיצה סופית של ההדפסה ושליחת פריטי הביגוד להדפסה עצמה, שעוברת הליכי ביקורת ופיקוח איכות מקיפים לקבלת התוצאות הטובות ביותר

הזמנת חולצות מודפסות בתל אביב

להזמנת חולצות מודפסות עבור עובדי החברה ולקבלת פרטים נוספים בנושא, צרו קשר עם אבי שיווק ביגוד ייצוגי בטלפון 03-9626268.