בגדי שף

בגדי שף ברמה אחת מעל כולם

בעידן בו אנו חיים אנשים נחשפים למגוון מסעדות בארץ ובחו"ל, ומתעניינים בתוכניות בישול כמו מאסטר שף. בד בבד, גוברת באופן ניכר ההערכה למלאכתו של השף במסעדה, במלון או בחברת הקייטרינג. לכן, בימינו קיימת חשיבות מרובה לשמירה על חזות ייצוגית ומרשימה של השף בפרט, ושל עובדי המטבח בכלל. מטרה זו מושגת באמצעות בגדי שף איכותיים, מעוצבים ונוחים של אבי שיווק, המתמחה בייבוא וייצור מגוון סוגים של בגדי עבודה.

ממה מורכבים בגדי שף ועובדי מטבח

בגדי שף ועובדי מטבח המסופקים על ידינו כוללים קשת רחבה של סוגי ביגוד, בשלל עיצובים וגזרות המותאמים לימות הקיץ והחורף כאחד. הביגוד כולל מגוון סוגי חולצות שף, מכנסיים, סרבלים, סינרים וכובעים, כאשר המבחר הגדול מאפשר לכל אחד לאתר את הסוג, המידה והבגד הנכון ביותר לעובדיו. יתרה מכך, אם לא מצאם את הביגוד שמתאים באופן מלא לצרכיכם, אנו נתכנן ונעצב בגד עבודה התפור במדויק לדרישות.

נתחיל מהנוחות

לפני שניגע בנושא העיצוב, חשוב להבין כי בגדי שף לרבות חולצות שף, מכנסיים וסינרים, נדרשים להיות מאוד נוחים ושימושיים. הצורך בביגוד נוח ושימושי נובע מהיותה של עבודת המטבח קשה, אינטנסיבית ומאתגרת. במהלך העבודה יש להתמודד עם חומרי גלם שונים בתנאי חום או קור גבוהים, המשולבים עם פעילות פיסית מאומצת הכוללת שעות רבות של עמידה על הרגליים. כפועל יוצא מכך, בגדי עבודה של שף ועובדי מטבח חייבים להיות עשויים מבדים נושמים ואווריריים, עמידים בפני אש, כוויות וצריבות, ומעוצבים בגזרות נוחות ויעילות לשימוש.

נמשיך לעיצוב

מלבד נוחות ויעילות של בגדי מטבח ושף, ברור לנו שכיום ישנה גם חשיבות רבה להיות הבגדים מעוצבים, אופנתיים ומרשימים. כלומר, בגדים ייצוגים אשר חזותם משקפת ללקוחות העסק את תדמיתו של המקום, ואת היותו עדכני ועכשווי. במילים אחרות, הרושם שיוצר שף הלבוש בקפידה עם ביגוד מחמיא ומכובד, הינו חיובי בהרבה מזה של עובד הלובש בגד ישן, מרושל ודהוי.

ונסיים בהזמנות

חברת אבי שיווק מציעה לכם בגדי שף איכותיים ומעוצבים בהתאמה אישית. למידע נוסף והזמנות צרו עימנו קשר בטלפונים 9626268 -03 ו- 052-3294295, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה וצורך.